Rezervácia

Ponúkame Vám tiež možnosť rezervovať tovar po dobu 3 týždňov, kedy v tejto dobe môžete k už existujúcej objednávke - rezervácii, naďalej nakupovať z tovaru, ktorý dopĺňame pravidelne 2x týždenne a odoslaním v jednom balíku najneskôr za 21 dní od založenia rezervácie nákupom prvého tovaru ušetriť na poštovnom, eventuálne pri prekročení sumy 60 € vr. DPH mať dopravné službou PPL zadarmo.

Rezerváciu môžete počas jej platnosti podľa vlastného uváženia kedykoľvek previesť v objednávku a my Vám tovar vyexpedujeme. Ak tak neurobíte, po vypršaní 21 dňovej lehoty sa rezervácia automaticky prevedie v objednávku a tovar bude podľa podmienok dodacích lehôt expedovaný.

Rezervácie sa tiež ukončí pri prekročení limitu pre objednaný tovar v celkovej sume 120 € vr. DPH a to bez ohľadu na dĺžku jej trvania. Takto vygenerované objednávky presahujúcu čiastku 120 € sú odosielané iba po uhradení na účet . Po predchádzajúcich skúsenostiach objednávky presahujúcu čiastku 120 € neposielame na dobierku, využiť tejto voľby môžu iba VIP alebo overenie zákazníci.

 

Možnosť rezervácie majú iba registrovaní zákazníci!


Rezervácia je záväzná forma objednávky a z technických dôvodov nemožno stornovať!

Aktuality

Fašnik, masky pre deti

29.01.2018

Nakupujte z kľudu domova v našom eshope detské karnevalové masky. Cenovo sú masky v našom second hand eshope nacenene lacno.

celý článok

Vianočná prevádzka a doručovanie zásielok 2017/2018

07.12.2017

Vážené zákazníčky, Vianoce sa už rýchlo blíži a niektoré z Vás s nami oslávia už sedme Vianoce ... :-) a tak ako každoročne si Vám dovoľujeme pripomenúť, že v predvianočnom čase sa doručovacia doba Slovenskej pošty vzhľadom k jej predvianočnému vyťaženie preťahuje až na dvojnásobok. Desať dní z Čiech nie je v túto dobu nič ojedinelého ..... využívajte teda radšej dopravu balíčkov kuriérskou službou GLS, ktorá je už téměr rok za rovnakú cenu ako Pošta a spravidla Vám balíček doručí do troch pracovných dní .....

celý článok

Fašiang v roku 2016 - masky na fašnik

18.01.2016

Fašiangový utorok v tomto roku, teda v roku 2016 vychádza na utorok 9.2.2016. A kedy sa vlastne oslavuje fašiang, ktorému sa na Morave hovorí fašank, fašinek alebo ostatky? Zhruba mesiac až dva: Obdobie začína po sviatku Troch kráľov, teda 7. januára a tak ako Veľkonočné sviatky sa každý rok presúva :-)

celý článok

Novinky na váš email