Reklamácia

Reklamácia, vrátenie tovaru


V súlade so zákonom č. 367/2000 má zákazník právo odstúpiť od zmluvy do 14 dní od okamihu prevzatia zásielky a tovar vrátiť. V prípade, že ste sa rozhodli tovar vrátiť, musíte nás vopred o tejto skutočnosti informovať prostredníctvom e-mailu.

Priložte tento vyplnený formulár


Ponúkame Vam spätné zaslanie cez point Zásilkovna/Packeta, ktorá Vám bude dodatočne odpočítaná z čiastky za vrátený tovar.

Ako postupovať:
1. pošlite email s upovedomením o vrátení tovaru na adresu satnicek@secondhand-bazarik.eu
2. my Vám zašleme kód, ktorý si vytlačíte a nalepíte na balík
3. balík následne doneste do akéhokoľvek výdajného miesta Zásilkovna/Packeta - zoznam miest:
www.zasilkovna.cz/pobocky

4. do balíčka prosím priložte vyplnený formulár, ktorý nájdete TU
5. po obdržaní balíka Vám zašleme podľa priložených údajov na konto peniaze, od ktorých bude odpočítaná suma 2,5 € za službu spätného doručenia


Šatníček.sk

Fiala Viktor
Rackové záhrada 1123
197 00 Praha - Kbely
Česká republikaV prípade, že vyhodnotíme správanie zákazníka pri nákupoch a reklamáciách ako špekulatívne, či nás zákazník zámerne uvedie do omylu, vyhradzujeme si po predchádzajúcom upozornení právo zákazníka v budúcnosti neobsluhovať.
Potrebné platobné a prípadne ďalšie údaje priložte k zásielke. Tovar nie je možné vracať na dobierku, akékoľvek takto vrátený tovar nebudeme prijímať. V súlade so zákonom nie je možné uplatňovať reklamácie na použitý tovar po uplynutí 14-dňovej lehoty na vrátenie tovaru. Ďalšie ustanovenia sa riadia platnými zákonmi ČR v deň realizácie obchodu, ktorým sa v tomto prípade myslí záväzná rezervácie alebo objednávka.

Ak bolo v objednávke, z ktorej zákazník tovar vracia, využité poštovné zadarmo a hodnota vráteného tovaru znížila pôvodnú cenu objednávky pod sumu za ktorou je odosielaný ZADARMO, bude poštovné zákazníkovi doúčtovano ponížením čiastky za vrátený tovar.
Spätný zvoz objednávky Vám bude odpočítaný z ceny vráteného tovaru.

Hmotnost spatné zásilky vč obalu:
0 - 5kg ................ 2,5 Eur.
5,1 - 10kg ........... 4,0 Eur.
10,1 - 14,9kg ...... 5,5 Eur.

V prípade, že vyhodnotíme rokovanie zákazníka pri nákupoch a reklamáciách ako špekulatívne, či nás zákazník zámerne uvedie do omylu, vyhradzujeme si po predchádzajúcom upozornení právo zákazníka v budúcnosti neobsluhovať.

Neprehliadnite


Podľa § 53 ods. 10 Občianskeho zákonníka môžeme účtovať zákazníkovi skutočne vynaložené náklady spojené s vrátením tovaru do ponuky eshopu.

Aktuality

Expedice zásilek během Vánoc a svátků

03.12.2021

Vážené zákaznice, ve čtvrtek 22.12.2022 jsme zde letos naposledy a budeme až těsně před Silvestrem, ale pouze pracovníci na skladu a na dodání NOVINEK. Expedice a příprava zásilek, včetně pracovníků na telefonu a emailu proběhne až 02.01.2023

celý článok

Slow fashion - pomalá móda, ktorá šetrí prírodu

24.05.2019

Odevný priemysel je jedným z najviac znečisťujúcich priemyselných odvetví na svete. Vplyv na životné prostredie začína už v prvom štádiu výroby, ktorú je pestovanie bavlny alebo výroba polyesteru z ropy a znečisťovanie potom pokračuje bielením a farbením materiálov, až po následné problémy kam s oblečením, keď už doslúžilo ...

celý článok

Fašnik, masky pre deti

29.01.2018

Nakupujte z kľudu domova v našom eshope detské karnevalové masky. Cenovo sú masky v našom second hand eshope nacenene lacno.

celý článok

Novinky na váš email