Reklamácia

Reklamácia, vrátenie tovaru


V súlade so zákonom č. 367/2000 má zákazník právo odstúpiť od zmluvy do 14 dní od okamihu prevzatia zásielky a tovar vrátiť. V prípade, že ste sa rozhodli tovar vrátiť, musíte nás vopred o tejto skutočnosti informovať prostredníctvom e-mailu. Potom na vyzvanie tovar vrátane kópie faktúry podajte na jakúkolvek pobočku Slovenskej Zásilkovne.

Pred odoslaním zásielky do Zásilkovna Bratislava nás prosím informujte e-mailom!
Takúto zásielku musíme my zadať do systému - ten vygeneruje číslo, ktoré musia byť na zásielke uvedené.
Cena tovaru Vám bude vrátená do 14 dní od obdržania zásielky späť, na Váš účet. Potrebné platobné a prípadne ďalšie údaje priložte do zásielky. Poštovné 2,5 Eur v tomto prípade hradí zákazník! Tovar musí byť vrátený v pôvodnom stave.


Zásilkovna Bratislava
Muchovo námestie 8
851 01 Bratislava

 


V prípade, že vyhodnotíme správanie zákazníka pri nákupoch a reklamáciách ako špekulatívne, či nás zákazník zámerne uvedie do omylu, vyhradzujeme si po predchádzajúcom upozornení právo zákazníka v budúcnosti neobsluhovať.
Potrebné platobné a prípadne ďalšie údaje priložte k zásielke. Tovar nie je možné vracať na dobierku, akékoľvek takto vrátený tovar nebudeme prijímať. V súlade so zákonom nie je možné uplatňovať reklamácie na použitý tovar po uplynutí 14-dňovej lehoty na vrátenie tovaru. Ďalšie ustanovenia sa riadia platnými zákonmi ČR v deň realizácie obchodu, ktorým sa v tomto prípade myslí záväzná rezervácie alebo objednávka.

Ak bolo v objednávke, z ktorej zákazník tovar vracia, využité poštovné zadarmo a hodnota vráteného tovaru znížila pôvodnú cenu objednávky pod sumu za ktorou je odosielaný ZADARMO, bude poštovné zákazníkovi doúčtovano ponížením čiastky za vrátený tovar.
Spätný zvoz objednávky v hodnote 2,5 Eur Vám bude odpočítaný z ceny vráteného tovaru.

V prípade, že vyhodnotíme rokovanie zákazníka pri nákupoch a reklamáciách ako špekulatívne, či nás zákazník zámerne uvedie do omylu, vyhradzujeme si po predchádzajúcom upozornení právo zákazníka v budúcnosti neobsluhovať.

Neprehliadnite


Podľa § 53 ods. 10 Občianskeho zákonníka môžeme účtovať zákazníkovi skutočne vynaložené náklady spojené s vrátením tovaru do ponuky eshopu.

Aktuality

Fašnik, masky pre deti

29.01.2018

Nakupujte z kľudu domova v našom eshope detské karnevalové masky. Cenovo sú masky v našom second hand eshope nacenene lacno.

celý článok

Vianočná prevádzka a doručovanie zásielok 2017/2018

07.12.2017

Vážené zákazníčky, Vianoce sa už rýchlo blíži a niektoré z Vás s nami oslávia už sedme Vianoce ... :-) a tak ako každoročne si Vám dovoľujeme pripomenúť, že v predvianočnom čase sa doručovacia doba Slovenskej pošty vzhľadom k jej predvianočnému vyťaženie preťahuje až na dvojnásobok. Desať dní z Čiech nie je v túto dobu nič ojedinelého ..... využívajte teda radšej dopravu balíčkov kuriérskou službou GLS, ktorá je už téměr rok za rovnakú cenu ako Pošta a spravidla Vám balíček doručí do troch pracovných dní .....

celý článok

Fašiang v roku 2016 - masky na fašnik

18.01.2016

Fašiangový utorok v tomto roku, teda v roku 2016 vychádza na utorok 9.2.2016. A kedy sa vlastne oslavuje fašiang, ktorému sa na Morave hovorí fašank, fašinek alebo ostatky? Zhruba mesiac až dva: Obdobie začína po sviatku Troch kráľov, teda 7. januára a tak ako Veľkonočné sviatky sa každý rok presúva :-)

celý článok

Novinky na váš email