O nás

1. Prevádzkovateľ internetového obchodu - Secondhand-bazarik.eu, Šatníček.eu, Šatníček.sk


Sme elektronický obchod, zaoberajúca sa predajom prevažne dojčenského a detského second hand textilu a outletu, ale aj väčších veľkostí pre mamičky. Veríme, že skúsenosti získané počas rokov pri predaji detského second handového textilu v klasických kamenných obchodoch secondhand-Woow, zaistí Vašu spokojnosť a pohodlie i pri nákupe v Šatníčku. S predajom detského second handu sme začali v roku 2004 v Chomutove (CZ) a postupom času sme otvorili ďalšie pobočky. V súčasnej dobe prevádzkujeme už len dva obchody, kde predávame aj detskú outletovú módu a tovar tzv. stock exchange (tovar z nadprodukcie).

Prevádzkovateľom Secondhand-bazarik.eu je právnická osoba Fialová s.r.o., zapísaná v obchodnom registri Mestského súdu v Prahe, podnikajúca na základe Živnostenského oprávnenia s IČO: 24807303 a DIČ: CZ24807303.

Sídlo a obchodná kancelária: K Remízku 303, 250 63 Veleň, Česká Republika

Reklamácie:

Šatníček.sk
Rackova zahrada 1123
197 00 Praha Kbely
Česká republika

2. Náš tovarCesta Vami vybraného tovaru začína už priamo v Anglicku alebo Škótsku, kde ho pre Vás nakupujeme prostredníctvom našej veľkoobchodné firmy second-hand-velkoobchod.cz a po prevoze do našich skladov v Prahe, je ďalej starostlivo prezerané tak, aby kvalita zodpovedala Vašim požiadavkám.
Jednotlivé kusy preto ďalej triedime podľa pohlavia, druhu a veľkostí tak, aby ste pri pravidelnom doplnenie sortimentu dvakrát týždenne mali pestrý a široký výber.
Vytriedené a pripravené tovar potom označíme ID, oceníme a fotíme. Aby dochádzalo k čo najmenším svetelným a farebným odchýlkam pri fotení, používame špeciálne osvetlenie s podaním farby svetla Ra 99 a farbou svetla 5.400 Kelvinov, čo je v súčasnosti najvhodnejšie dostupné prirodzené osvetlenie. Vďaka tomu nemusíme fotky dodatočne farebne upravovať, o úpravu veľkosti fotografií sa postará automatický systém v rámci internetového obchodu.
Vyfotené tovar sa súbežne s fotením zadáva do systému, meria a popisuje. Zadané tovar sa zaraďuje podľa pridelených ID do regálov tak, aby sme ho pre Vás potom nemuseli dlho hľadať.
V deň expedície pripravíme každú zásielku, vybavíme administráciu a všetko starostlivo zabalíme. V tento okamih je balíček pripravený na cestu k Vám.

 
3. Výhody nákupu v Šatníčku


 
  • Roky skúseností získaných priamym stykom so zákazníkmi v obchodoch secondhand-Woow.
  • Prevádzkujeme kamenné obchody a neschovávam sa za anonimitu internetového predaja.
  • Sme priami dovozcovia second hand textilu z Anglicka a Škótska (veľkosklad Velvary a predajný sklad Praha Letňany) a preto rýchlo reagujeme na dopyt trhu či zmeny počasia.
  • Na rozdiel od konkurencie nezahlcujeme nadmerne naše stránky menej kvalitným či menej atraktívnym tovarom (biela body, jednofarebná tričká, apod), tento tovar je v ponuke len v nevyhnutne potrebnom množstve a za primeranú cenu.
  •  Tovar, ktorý sa nepredá alebo nezodpovedá kvalitou, likvidujeme ďalšími formami odpredaja (hrabárny p Klečka, blšie trhy Praha p. Radosta) a charitatívnou činnosťou (Diecéza v Chomutove).
  •  Tovar dopĺňame dvakrát týždenne a vďaka prepracovanému systému rezervácií a objednávok môžete nakupovať až po dobu 3 týždňov a celý Váš nákup si nechať zaslať v jednej zásielke.
  •  Možnosť diskusií a priateľstvo na Facebooku, z ktorého časom získate výhody.
  •  Veľká ponuka, nízke ceny, krátke dodacie lehoty a osobný profesionálny prístup.
  • Vlastníme SK účet - neplatíte žiadne bankové poplatky za medzinárodný bankový styk, hradíte len poplatok podľa cenníka vašej banky.

Aktuality

Fašnik, masky pre deti

29.01.2018

Nakupujte z kľudu domova v našom eshope detské karnevalové masky. Cenovo sú masky v našom second hand eshope nacenene lacno.

celý článok

Vianočná prevádzka a doručovanie zásielok 2017/2018

07.12.2017

Vážené zákazníčky, Vianoce sa už rýchlo blíži a niektoré z Vás s nami oslávia už sedme Vianoce ... :-) a tak ako každoročne si Vám dovoľujeme pripomenúť, že v predvianočnom čase sa doručovacia doba Slovenskej pošty vzhľadom k jej predvianočnému vyťaženie preťahuje až na dvojnásobok. Desať dní z Čiech nie je v túto dobu nič ojedinelého ..... využívajte teda radšej dopravu balíčkov kuriérskou službou GLS, ktorá je už téměr rok za rovnakú cenu ako Pošta a spravidla Vám balíček doručí do troch pracovných dní .....

celý článok

Fašiang v roku 2016 - masky na fašnik

18.01.2016

Fašiangový utorok v tomto roku, teda v roku 2016 vychádza na utorok 9.2.2016. A kedy sa vlastne oslavuje fašiang, ktorému sa na Morave hovorí fašank, fašinek alebo ostatky? Zhruba mesiac až dva: Obdobie začína po sviatku Troch kráľov, teda 7. januára a tak ako Veľkonočné sviatky sa každý rok presúva :-)

celý článok

Novinky na váš email