O nás

1. Prevádzkovateľ internetového obchodu - Secondhand-bazarik.eu, Šatníček.eu, Šatníček.sk


Sme elektronický obchod, zaoberajúca sa predajom prevažne dojčenského a detského second hand textilu a outletu, ale aj väčších veľkostí pre mamičky. Veríme, že skúsenosti získané počas rokov pri predaji detského second handového textilu v klasických kamenných obchodoch secondhand-Woow, zaistí Vašu spokojnosť a pohodlie i pri nákupe v Šatníčku. S predajom detského second handu sme začali v roku 2004 v Chomutove (CZ) a postupom času sme otvorili ďalšie pobočky. V súčasnej dobe prevádzkujeme už len dva obchody, kde predávame aj detskú outletovú módu a tovar tzv. stock exchange (tovar z nadprodukcie).

Prevádzkovateľom Secondhand-bazarik.eu je spoločnost Šatníček s.r.o.  DIČ: CZ24847321.

Sídlo a obchodná kancelária: K Remízku 303, 250 63 Veleň, Česká Republika

Reklamácie:

Viktor Fiala
Šatníček.sk
Rackova zahrada 1123
197 00 Praha Kbely
Česká republika

2. Náš tovarCesta Vami vybraného tovaru začína už priamo v Anglicku alebo Škótsku, kde ho pre Vás nakupujeme prostredníctvom našej veľkoobchodné firmy second-hand-velkoobchod.cz a po prevoze do našich skladov v Prahe, je ďalej starostlivo prezerané tak, aby kvalita zodpovedala Vašim požiadavkám.
Jednotlivé kusy preto ďalej triedime podľa pohlavia, druhu a veľkostí tak, aby ste pri pravidelnom doplnenie sortimentu dvakrát týždenne mali pestrý a široký výber.
Vytriedené a pripravené tovar potom označíme ID, oceníme a fotíme. Aby dochádzalo k čo najmenším svetelným a farebným odchýlkam pri fotení, používame špeciálne osvetlenie s podaním farby svetla Ra 99 a farbou svetla 5.400 Kelvinov, čo je v súčasnosti najvhodnejšie dostupné prirodzené osvetlenie. Vďaka tomu nemusíme fotky dodatočne farebne upravovať, o úpravu veľkosti fotografií sa postará automatický systém v rámci internetového obchodu.
Vyfotené tovar sa súbežne s fotením zadáva do systému, meria a popisuje. Zadané tovar sa zaraďuje podľa pridelených ID do regálov tak, aby sme ho pre Vás potom nemuseli dlho hľadať.
V deň expedície pripravíme každú zásielku, vybavíme administráciu a všetko starostlivo zabalíme. V tento okamih je balíček pripravený na cestu k Vám.

 
3. Výhody nákupu v Šatníčku


 
  • Roky skúseností získaných priamym stykom so zákazníkmi v obchodoch secondhand-Woow.
  • Prevádzkujeme kamenné obchody a neschovávam sa za anonimitu internetového predaja.
  • Sme priami dovozcovia second hand textilu z Anglicka a Škótska (veľkosklad Velvary a predajný sklad Praha Letňany) a preto rýchlo reagujeme na dopyt trhu či zmeny počasia.
  • Na rozdiel od konkurencie nezahlcujeme nadmerne naše stránky menej kvalitným či menej atraktívnym tovarom (biela body, jednofarebná tričká, apod), tento tovar je v ponuke len v nevyhnutne potrebnom množstve a za primeranú cenu.
  •  Tovar, ktorý sa nepredá alebo nezodpovedá kvalitou, likvidujeme ďalšími formami odpredaja (hrabárny p Klečka, blšie trhy Praha p. Radosta) a charitatívnou činnosťou (Diecéza v Chomutove).
  •  Tovar dopĺňame dvakrát týždenne a vďaka prepracovanému systému rezervácií a objednávok môžete nakupovať až po dobu 3 týždňov a celý Váš nákup si nechať zaslať v jednej zásielke.
  •  Možnosť diskusií a priateľstvo na Facebooku, z ktorého časom získate výhody.
  •  Veľká ponuka, nízke ceny, krátke dodacie lehoty a osobný profesionálny prístup.
  • Vlastníme SK účet - neplatíte žiadne bankové poplatky za medzinárodný bankový styk, hradíte len poplatok podľa cenníka vašej banky.

Aktuality

Expedice zásilek během Vánoc a svátků

03.12.2021

Vážené zákaznice, ve čtvrtek 22.12.2022 jsme zde letos naposledy a budeme až těsně před Silvestrem, ale pouze pracovníci na skladu a na dodání NOVINEK. Expedice a příprava zásilek, včetně pracovníků na telefonu a emailu proběhne až 02.01.2023

celý článok

Slow fashion - pomalá móda, ktorá šetrí prírodu

24.05.2019

Odevný priemysel je jedným z najviac znečisťujúcich priemyselných odvetví na svete. Vplyv na životné prostredie začína už v prvom štádiu výroby, ktorú je pestovanie bavlny alebo výroba polyesteru z ropy a znečisťovanie potom pokračuje bielením a farbením materiálov, až po následné problémy kam s oblečením, keď už doslúžilo ...

celý článok

Fašnik, masky pre deti

29.01.2018

Nakupujte z kľudu domova v našom eshope detské karnevalové masky. Cenovo sú masky v našom second hand eshope nacenene lacno.

celý článok

Novinky na váš email