Aktuality

news-img.png

Fašiang v roku 2016 - masky na fašnik

18.01.2016

Vážené zákazníčky,

do masopustního utorka zostávajú iba tri týždne a tak odporúčam tým, ktorí stále otáľa s nákupom detskej, ale aj dospelé masky na Fašiang alebo deťom do školy či do škôlky, kde každoročne usporadúvajú karnevaly, aby neotáľali a s nákupom dlhšie nevyčkávali V tejto dobe sa snažíme do ponuky zaraďovať väčšie množstvo detských karnevalových masiek.
Detské masky na fašiang, karneval, či na oslavu nájdete v sekcii Karnevalové masky - alebo TU : http://www.secondhand-bazarik.eu/produkty/karnevalove-masky.html


Ďakujeme
a prajeme peknú Fašiangový zábavu


Späť do obchodu
Detail
item item

Pruhované body pre dievčatá nové

2.93 €

Veľkosť: 86

Detail

Aktuality

Fašnik, masky pre deti

29.01.2018

Nakupujte z kľudu domova v našom eshope detské karnevalové masky. Cenovo sú masky v našom second hand eshope nacenene lacno.

celý článok

Vianočná prevádzka a doručovanie zásielok 2017/2018

07.12.2017

Vážené zákazníčky, Vianoce sa už rýchlo blíži a niektoré z Vás s nami oslávia už sedme Vianoce ... :-) a tak ako každoročne si Vám dovoľujeme pripomenúť, že v predvianočnom čase sa doručovacia doba Slovenskej pošty vzhľadom k jej predvianočnému vyťaženie preťahuje až na dvojnásobok. Desať dní z Čiech nie je v túto dobu nič ojedinelého ..... využívajte teda radšej dopravu balíčkov kuriérskou službou GLS, ktorá je už téměr rok za rovnakú cenu ako Pošta a spravidla Vám balíček doručí do troch pracovných dní .....

celý článok

Fašiang v roku 2016 - masky na fašnik

18.01.2016

Fašiangový utorok v tomto roku, teda v roku 2016 vychádza na utorok 9.2.2016. A kedy sa vlastne oslavuje fašiang, ktorému sa na Morave hovorí fašank, fašinek alebo ostatky? Zhruba mesiac až dva: Obdobie začína po sviatku Troch kráľov, teda 7. januára a tak ako Veľkonočné sviatky sa každý rok presúva :-)

celý článok

Novinky na váš email